Pridaj sa k nám do predajne. Máš nos na dobré veci a srdce na správnom mieste?Pridaj sa k nám a vytvárajme spolu ekologické zajtrajšky. Viac info tu

Aby sa tvoj košík nestratil,
prihlás sa do svojho účtu. Prihlás sa

KOZMETIKA & BEAUTY

HUPKA

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Slovenská značka, ktorá spája prírodu s krásou a zdravím.

Hupka, ako ju všetci volajú túžila po biznise založenom na hodnotách, na ktorých jej záleží. Zároveň je to cesta k sebavyjadreniu a zhmotnenie vášni ku všetkému, čo je prírodné, zdravé, voňavé, etické, zmysluplné a férové.

,,Mojou túžbou je prinášať kozmetiku a produkty, ktoré nielen skvelo vyzerajú a voňajú, ale sú najmä funkčné a majú čisté zloženia. Nechceme byť iba ďalšou kozmetickou firmou na trhu, ale snažíme sa priniesť niečo nové. Okrem iného Vás môže zaujať aj náš minimalistický dizajn, ktorý je ale výrazný vďaka spojeniu sa s Danyelou art, slovenskou fashion ilustrátorkou, ktorá moju kozmetiku obohatila o svoje kresby.”

Čo robí Herbs by Hupka jedinečnou? Je to oddanosť detailom, kvalita produktov, a úprimná starostlivosť o zákazníkov. Ale aj to, že v Herbs by Hupka je to viac ako len o výrobkoch.  Je to o srdci a duši, ktoré do každého produktu vkladáme, aby sme priniesli to najlepšie z prírody priamo k Vám.

Nič nezmeškaj

Prihlás sa na odber noviniek, neboj nepošleme ti žiadne otravné e-maily.
Iba ti raz týždenne donesieme čo máme nové.

Prihlásiť