Najčastejšie otázky

Darovanie oblečenia

Je možné priniesť oblečenie do vašej predajne?

Áno, oblečenie, ktoré už nenosíš nám môžeš darovať a získaš 15 % na nosenú kolekciu. Z každej predanej veci poputuje konkrétna suma organizáciám podporujúcim týrané ženy.

Môžem darovať oblečenie, aj keď nie som z Bratislavy ani Banskej Bystrice?

Môžeš, pre oblečenie radi zašleme kuriéra, ktorý ho od teba vyzdvihne. Táto služba je spoplatnená sumou 5 eur ( s DPH).

Táto služba sa spoplatnila ku dňu 1.1.2019, pretože sa nám veľakrát stalo, že vyzdvihnuté oblečenie nebolo v poriadku a naše náklady na zber šatstva a jeho následnú recykláciu boli vyššie ako sme očakávali. Je však jedno, koľko balíkov v zásielke pošleš, zaplatíš vždy len 5 eur.

Ak chceš, aby sme pre oblečenie poslali kuriéra, prosíme vyplň nám nižšie uvedený formulár. Oblečenie následne zabaľ do papierovej krabice a vypíš: meno a priezvisko, telefónne číslo a adresu vyzdvihnutia.

Kam Vám môžem priniesť oblečenie?

Oblečenie môžeš priniesť do predajne v Bratislave každý pracovný deň počas otváracích hodín. 

Takisto máme zberné miesto v Aupark shopping park v Bratislave. Presná lokácia je pri supermarkete Terno, v šatni pod schodmi smerom na parkovisko. Sem môžeš oblečenie priniesť každý deň (okrem sviatkov) v čase od 11:00- 20:00.

Aké oblečenie Vám môžem darovať?

Oblečenie, ktoré je v poriadku a sám/sama by si ho ešte nosila. Môžeš zo šatníka vytriediť dámske, pánske i detské oblečenie. Avšak nosené topánky, bižutériu, spodnú bielizeň či veci, ktoré sú hygienické závadné k nám prosím nenos, keďže s nimi následne nemáme čo robiť.

e-shop

Dá sa vrátiť oblečenie, ak mi nesadne?

Áno, tovar môžeš vrátiť do 14 dní v kamennej predajni, v ktorej bol zakúpený. Pre výmenu oblečenia či reklamáciu je potrebné priniesť blok z nákupu. Riešením je vrátenie hotovosti, alebo výmena tovaru v rovnakej alebo vyššej cene.